Kontakt

In-Vento Spółka Cywilna
Wola Rzędzińska 612
33-150 Wola Rzędzińska
tel.: 14 657 18 04
fax.: 14 656 35 78
in-vento@in-vento.eu

NIP: 873-32-05-127
REGON: 121014043
Godziny otwarcia:

Poniedziałek- Piątek: 8:00 - 17:00
Sobota: 8:00 - 14:00

Doradcy Techniczno - Handlowi

Region: śląskie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie

Arkadiusz Wiśniowski
mobil: +48 662 933 317
a.wisniowski@in-vento.eu

Region: pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie, podlaskie

Paweł Zegar
mobil: +48 574 442 466
p.zegar@in-vento.eu

Region: zachodnio-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, łódzkie

Dariusz Soja
mobil: +48 574 442 467
d.soja@in-vento.eu

Biuro Obsługi Klienta
 tel.: +48 14 657 18 04

Jakub Tyński
mobil.: +48 533 446 356
j.tynski@in-vento.eu
logistyka@in-vento.eu

Robert Siepiora
mobil.: +48 881 446 717
r.siepiora@in-vento.eu
logistyka@in-vento.eu

Serwis Maszyn

Julian Wietrzyk
mobil: +48 533 449 559
j.wietrzyk@in-vento.eu

Tomasz Marnik
tel. 574 442 469
j.marnik@in-vento.eu

Dział Księgowości

Lidia Stefańczyk
mobil.: +48 786 255 234
ksiegowosc@in-vento.eu

Właściciele

Stanisław Witek
tel.: +48 14 657 18 06
s.witek@in-vento.eu

Bartosz Frysztak
tel.: +48 14 657 18 06
b.frysztak@in-vento.eu

Formularz kontaktowy