NARZĘDZIA DO SZKŁA

Obróbka szkła jest procesem skomplikowanym wymagającym od operatora zarówno wiedzy praktycznej jak i teoretycznej. Zoptymalizowanie procesu produkcyjnego, co w efekcie końcowym zawsze bezpośrednio wpływa na zmniejszenie kosztów produkcji, wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi. Dobór typu narzędzia, adekwatnie dobrany typ i twardość spoiwa oraz granulacja, stanowi o efekcie końcowym.
Nasi dostawcy dysponują najnowocześniejszymi liniami produkcyjnymi i laboratoriami dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć narzędzia o parametrach właściwych dla potrzeb danego Klienta.
Jednakże obróbka szkła to nie tylko tarcze diamentowe, lecz także kółeczka do rozkroju czy tarcze polerskie. Odpowiedni dobór kompletu narzędzi pozwoli obniżyć koszty produkcji, poprawić jakość dostarczanych produktów oraz przyspieszyć cykle robocze i tym samym zwiększyć możliwości produkcyjne Klienta.
Firma In-Vento współpracuje ze znanymi na całym świecie dostawcami narzędzi. Przejdź do zakładki „Nasza oferta/Narzędzia” i zapoznaj się ze szczegółami na temat każdej z grup asortymentowych.
Jesteśmy aktywni nie tylko przy obróbce szkła płaskiego ale także w tak wymagających sektorach przetwórstwa jak szkło: optyczne, techniczne, oświetleniowe czy gospodarcze.
Każda z wymienionych branż to inny skład chemiczny materiału a co za tym idzie inne właściwości fizyczne, które to wymagają specjalnego podejścia i zastosowania adekwatnych narzędzi. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu jesteśmy obecni także w takich zakładach, ciesząc się uznaniem wśród naszych Klientów.

Narzędzia do szkła – Nasz asortyment tworzą następujące grupy:

 


Diamentowe

Polerskie

Kółeczka do rozkroju

Akcesoria